ART / Lithographs / Litograph in colors 15123024
nr 1512 3024
Ylva Ringqvist-ten Siethoff
(1921-2013), Sverige
Ylva Ringqvist-ten Siethoff (1921-2013), Sweden. Trädgård i Kavala. Signed, dated -82. Numrerad 73/210. Litograph in colors. Image dimensions: 40x54 cm, outer dimensions including frame: 49x63 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Trädgård i Kavala. Signerad, daterad -82. Numrerad 73/210. Färglitografi. Bildmått: 40x54 cm, yttermått inklusive ram: 49x63 cm
Ylva Margareta Elisabet Ringqvist-ten Siethoff, Swedish draughtsman and printmaker born 1921, dead 2013 .
SEK 100
Monday December 19 2022
at 18:26:43
19/12 11:40:45
Ylva Ringqvist-ten Siethoff
Read more about Ylva Ringqvist-ten Siethoff